Модель автомобіля Toyota Rav4 TRD 2023 Matchbox
Масштаб 1/64
Масштаб 1/64
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 24 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴

