
Модель автомобіля Mattel HotWheels Porsche 911 Turbo Cabriolet 1/64
189 ₴
- В наявності
- Код: Porsche 911 Turbo
+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель автомобіля Porsche 911 Turbo Cabriolet Hot Wheels
Масштаб 1/64
Масштаб 1/64
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 24 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | Блістер |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴
