
Ванна Villeroy & Boch Oberon 2.0 180×80 см, White Alpin (UBQ1800BR9CD00V-01)
130 500 ₴
- Під замовлення
- Код: UBQ180OBR9CD00V-01
Відправка з 04 червня 2026+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ванна Oberon 2.0 — поєднання сучасного стилю, високої якості та бездоганного комфорту. Симетрична форма з двома однаковими спинками ідеально підходить для купання удвох. Матеріал Quaryl® забезпечує довговічність і зносостійкість, а центральний злив не заважає під час прийняття ванни.
Характеристики:
-
Тип: ванна
-
Колекція: Oberon 2.0
-
Розміри: 180 × 80 см
-
Довжина: 1800 мм
-
Ширина: 800 мм
-
Висота: 620 мм
-
Внутрішня глибина: 460 мм
-
Вага: 102,4 кг
-
Обʼєм: 205 л (1 особа)
-
Форма: прямокутна, симетрична
-
Кількість спинок: 2
-
Розміщення: пристінна
-
Матеріал: Quaryl®
-
Поверхня: глянцева
-
Колір: White Alpin
-
Color code: 01
-
Модель: UBQ1800BR9CD00V
-
Країна виробник: Нідерланди
-
Тип зливу: центральний
-
Комплектація: панель у комплекті
-
Артикул: UBQ1800BR9CD00V-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Вага | 102.4 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 500 ₴








