
Ванна Villeroy & Boch Oberon 170×70 см, White Alpin (UBQ1770BE2V-01)
35 500 ₴
- Під замовлення
- Код: UBQ177OBE2V-01
Відправка з 04 червня 2026+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ванна Oberon — ідеальне поєднання технологій, стилю та комфорту. Виготовлена з інноваційного матеріалу Quaryl®, має ергономічний дизайн та асиметричну конструкцію зі змінними кутами нахилу спинок, що забезпечує максимальну зручність під час купання та відпочинку.
Характеристики:
-
Тип: ванна
-
Колекція: Oberon
-
Розміри: 170 × 70 см
-
Довжина: 1700 мм
-
Ширина: 700 мм
-
Висота: 475 мм
-
Внутрішня глибина: 450 мм
-
Вага: 39,2 кг
-
Обʼєм: 135 л (1 особа)
-
Форма: прямокутна
-
Розміщення: підлогова
-
Матеріал: Quaryl®
-
Поверхня: глянцева
-
Колір: White Alpin
-
Color code: 01
-
Модель: UBQ1770BE2V
-
Країна виробник: Нідерланди
-
Злив: нижній
-
Ніжки: самоклейкі, регулювання 130–180 мм (входять у стандартну комплектацію)
-
Артикул: UBQ1770BE2V-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Вага | 39.2 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 475 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 500 ₴






