
Ванна Villeroy & Boch Squaro Edge 12 170×75 см, White Alpin (UBQ170SQE2DV-01)
54 900 ₴
- Під замовлення
- Код: UBQ170SQE2DV-01
Відправка з 04 червня 2026+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Симетрична ванна Squaro Edge 12 з двома однаковими спинками забезпечує комфортне купання з будь-якого боку. Виготовлена з інноваційного матеріалу Quaryl®, має глянцеву поверхню та стандартну комплектацію зі зливом/переливом і регульованими ніжками.
Характеристики:
-
Тип: ванна
-
Колекція: Squaro Edge 12
-
Розміри: 170 × 75 см
-
Довжина: 1700 мм
-
Ширина: 750 мм
-
Висота: 450 мм
-
Внутрішня глибина: 450 мм
-
Вага: 43,6 кг
-
Обʼєм: 165 л (1 особа)
-
Форма: прямокутна, симетрична
-
Розміщення: пристінна
-
Матеріал: Quaryl®
-
Поверхня: глянцева
-
Колір: White Alpin
-
Color code: 01
-
Модель: UBQ170SQE2DV
-
Країна виробник: Нідерланди
-
Комплектація:
-
ванна
-
комплект ніжок (самоклейкі, регулювання 130–180 мм)
-
злив і перелив
-
-
Артикул: UBQ170SQE2DV-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Вага | 43.6 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 900 ₴







