
Ванна Villeroy & Boch Oberon 2.0 170×75 см, White Alpin (UBQ1700BR2DV-01)
47 600 ₴
- Під замовлення
- Код: UBQ170OBR2DV-01
Відправка з 04 червня 2026+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ванна Oberon 2.0 — симетрія стилю та максимальний комфорт. Виготовлена з інноваційного матеріалу Quaryl®, має дві однакові спинки для зручного купання з будь-якого боку. Гладка глянцева поверхня легко очищується та зберігає бездоганний вигляд.
Характеристики:
-
Тип: ванна
-
Колекція: Oberon 2.0
-
Розміри: 170 × 75 см
-
Довжина: 1700 мм
-
Ширина: 750 мм
-
Висота: 485 мм
-
Внутрішня глибина: 470 мм
-
Вага: 41,6 кг
-
Обʼєм: 168 л (1 особа)
-
Форма: прямокутна, симетрична
-
Розміщення: підлогова
-
Матеріал: Quaryl®
-
Поверхня: глянцева
-
Колір: White Alpin
-
Color code: 01
-
Модель: UBQ1700BR2DV
-
Країна виробник: Нідерланди
-
Отвір зливу: по центру
-
Злив / перелив: входять у стандартну комплектацію
-
Ніжки: самоклейкі, регулювання 130–180 мм (входять у комплект)
-
Артикул: UBQ1700BR2DV-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Вага | 41.6 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики гідромасажу | |
| Гідромасаж | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 485 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 600 ₴







