
Умивальник Villeroy & Boch Collaro 56×36 см, White Alpin (4A195601)
13 680 ₴
- Під замовлення
- Код: 4A195601
Відправка з 04 червня 2026+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний умивальник Collaro з витягнутими пропорціями — ідеальний для стильних і функціональних ванних кімнат. Чітка геометрія та преміальна кераміка підкреслюють мінімалістичний дизайн.
Характеристики:
-
Тип: умивальник
-
Колекція: Collaro
-
Форма: прямокутна
-
Розміри: 560 × 360 мм
-
Колір: White Alpin (білий)
-
Матеріал: санітарна кераміка
-
Отвір під змішувач: є
-
Перелив: є
-
Монтаж: настінний / на тумбу
-
Артикул: 4A195601
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вага | 11.7 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 680 ₴









