
Умивальник Villeroy&Boch O. Novo 416156R1 Weiss Alpin CeramicPlus
9 150 ₴
- Під замовлення
- Код: 416156R1
Відправка з 04 червня 2026+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична раковина O.novo з інноваційним покриттям CeramicPlus, яке відштовхує бруд і воду. Ідеальне рішення для тих, хто цінує простий дизайн, гігієнічність і легкий догляд у ванній кімнаті.
Характеристики:
-
Тип: умивальник (раковина)
-
Колекція: O.novo
-
Монтаж: настінний / на тумбу
-
Форма: прямокутна
-
Колір: Weiss Alpin (білий)
-
Матеріал: санітарна кераміка
-
Покриття: CeramicPlus
-
Отвір під змішувач: є
-
Перелив: є
-
Артикул: 416156R1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Форма вмивальника | Овальна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 11.3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 150 ₴







