
Колекційна модель автомобіля ГАЗ 13 Чайка (1960) WhiteBox WB124080 1:24
2 152 ₴
- В наявності
- Код: WB124080
+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекційна модель автомобіля ГАЗ 13 Чайка (1960) WhiteBox WB124080 1:24
Виробник: WhiteBox
Маштаб: 1:24
Код товару: WB124080
Колір: чорний
Матеріал: метал, пластик
Функціонал: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whitebox |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Вага | 500 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 152 ₴
