Колекційна модель автомобіля Audi A4 Avant (2015) SPARK 5011504123 1:43
Виробник: SPARK
Маштаб: 1:43
Код товару: 5011504123
Колір: сірий
Матеріал: метал, пластик
Функціонал: ні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Вага | 400 г |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 942 ₴






