
Колекційна модель автомобіля Toyota Supra MKIV Red 2001 Solido S4314003 1:43
1 995 ₴
- В наявності
- Код: S4314003
+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекційна модель автомобіля Toyota Supra MKIV Red 2001 Solido S4314003 1:43
Виробник: Solido
Маштаб: 1:43
Код товару: S4314003
Колір: червоний
Матеріал: метал, пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solido |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Вага | 400 г |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995 ₴









