
Колекційна модель авто Volkswagen VW Golf IV (R32) 2003 Solido 4313604 1:43
2 100 ₴
- В наявності
- Код: 4313604
+380 (96) 801-05-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекційна модель авто Volkswagen VW Golf IV (R32) 2003 Solido 4313604 1:43
Виробник: Solido
Маштаб: 1/43
Код товару: 4313604
Колір: червоний
Матеріал: метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solido |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 400 г |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴







